#1 TIERALY.EU

all about beauty and fashion


Eelmises postituses jäin mõtlema, mis suunas edasi minna Printsess.eu-ga ja jõudsin otsusele, et ostan müüki riideid. Jah, ma tean, et neid riietemüüjaid on ka väga palju. Kuid mulle tõesti meeldib näha, kuidas rõivad kaunistavad naist ja teeb nad õnnelikumaks, enesekindlamaks, säravamaks. Saavad katsetada midagi uut ja teistsugust. Printsess.eu kleite tahan veidi harvendada, sest praegu valitseb suurem ruumipuudus butiigis. 🙂

Riiete müügi osas mõtlesin pikalt, kas müüma hakata Printsess.eu brändi alt või teha uus – otsustasin uue kasuks – Tieraly.eu. Mul on endal lihtsam arveldada – kas müük või rent.

Esimeseks modelliks tuli mulle sõbranna Greete, kes noo, ideaalselt asja jagas ja kohe ilusate piltidega lõpetasime. Ootan juba, kui saaks uusi pilte tegema hakata. Tegelikult oleks tore, kui tuleks ka pluss suuruses modell. Ei tea, ehk hakkan ise kui beebsu on ära sündinud. 😛

Stardikapitaliks oli 1000€. Eks näha ole, kui pikalt nüüd aega võtab müügiga. Enne koroonat ostsin oma säästudest pea 2000€ eest kleite Printsess.eu-sse ja need jäid seisma tänu koroonale 😀 Nukker veidi. Nüüd olin targem ja kasutasin teiste investeeringut. Lisaks vaja oma meelerahufond tagasi koguda.

Tieraly.eu
Facebook: http://www.facebook.com/tieraly.eu
Instagram: http://www.instagram.com/tieraly.eu

*Logo disainisin ühe telefoniprogrammiga.Hetkel minu suurim takistus – kuidas saada jalga ukse vahele riietemüügiäris? Jah, ma tean, et siin pakutakse väga palju Poolast tulnud kaupa. Ja pean tõdema, et ilusad riided ja stiil. Eks seetõttu peale läheb. Ühesõnaga konkurente on palju:
1. Karini butiik – https://www.karinibutiik.ee/
2. Dresshouse – https://dresshouse.ee/et/
3. Lisanna Closet – http://www.instagram.com/lisannacloset
4. Kleidibutiik – http://www.kleidibutiik.ee/
5. Fiore.ee – http://www.instagram.com/fiore.ee
6. Airily.ee – http://www.airily.ee
7. Fashioner.eu – https://fashioner.ee/
8. Dinas closet – https://www.dinascloset.ee/en/
9. Igasugu väiksemad poekesed ja butiigid, eraisikud, kes müüvad kaupa Facebooki erinevates gruppides. Ja no neid on palju.

Mis mind nendest eristab? Ja kuidas teha ennast nähtavaks?

Seetõttu otsustasin liituda ühe koolitusega, mida korraldab Katriin Mangus – Instagram 2.0 (https://katriinmangus.ee/). Ta õppis ise seda ühe Venemaa juhendaja käe all, testis seda infot, ja nüüd oma teadmistega pani kokku sellise koolituse. Jah, hind on veidi krõbe, aga samas kui ma seda ei tee, siis ma usun, et mu võimalik potentsiaal jääb väiksemaks. See on tore, et seal tegeletakse ka oma hirmude ja muude väljakutsetega, mis takistavad endast jagamast.

Katriin on käinud minu käest kleiti laenutamas ühte pulma, tänu sellel ma üldse hakkasin jälgima teda. Ta on teinud ikka suure arenguhüppe lühikese aja jooksul. Mis on väga tore 🙂 Tänapäeva maailmas sotsiaalmeedia/internetimüük aina kogub populaarsust ja on tähtis luua tugev põhi oma pakutule.

Ma ei tahagi luua sellist tavalist lihtsalt riiete müügile pühendunud poekest, vaid luua midagi teistsugust. Brändi, mis jääb meelde. Mis on eeskujuks, annab ideid ja nippe, äratab inimestes nende unistused, inspireerib; näitab, et kõik on võimalik!
Korraldada iluõhtuid, korraldada naistekaid, teha Youtube kanal – mis kajastaks erinevaid teemasid, korraldada aastavahetuse maskiball – ilusad kleidid, ägedad maskid, üllatusesinejad. Ideid on palju 😀 Ma loodan, et aastate pärast, kui tagasi vaatan, siis paljud mu ideed on teoks saanud. Ja kui pole, siis ei pidanud nii minema.

Siinkohal jagan ühte väga head harjutust, mida teha selleks, kui ei ole ideid, mida elus teha tahad. Kui sa oled faasis, kus sa lihtsalt kulged – mis on ka tore 😀 Aga mingi hetk on vaja selgust luua.

UNISTUSTE HARJUTUS – kirjuta üles 100 asja, mida Sa teeksid, kui Sul on kõik asjad olemas – Sa oled rahaliselt kindlustatud, Sul ei ole võlgasid, Sul on vaba raha piisavalt palju. Mis on need 100 asja? Kus sa käiksid? Mida ostaksid? Millega tegeleda tahaksid? Mida Sa tahad oma elus näha?

Ma leidsin oma listi aastast 2016 – kirjutan siia esimesed 20 oma listist 🙂 Minul oli täpsustatud list – eesmärgid, mida saavutada 10a jooksul (2016-2026). Ehk siis aega veel on, veidi…

1. 3 last – 3. laps tulemas
2. oma maja – hetkel pole, aga liigume selles suunas
3. üürikinnisvara – veel ei ole
4. armastav abikaasa – check! 😀
5. hea haridus lastele
6. hea haridus endale – tegelen enesearenguga
7. auto – see on küll olemas
8. villa Hispaanias – a girl can dream, you know 😛
9. jumestuskoolitus – olen käinud aga tahan veel põhjalikumalt õppida tegema endale
10. volüümripsmete koolitus – käinud mitmetel
11. finantsiline vabadus – ei ole veel saavutanud
12. kulmukoolitus – käinud mitmetel
13. fotograafia kursus – käisin läbi – oleks pidanud lisama ka fototöötluse kursuse 😀
14. vene keel selge – ei ole veel
15. inglise keel väga selge – see tegelt eluaeg selge olnud, aga ununeb, kui ei kasuta
16. hispaania keel selge – ühes äpis olen õppinud veidi, aga selge pole
17. teen trenni – teen
18. toitun korralikult – jah
19. oskan rulluisutada – ei oska veel
20. aitan perekonnal unistusi teostadaBOSS BABE mentality

Juba aastal 2016 olen märkmikusse kirjutanud TIERALY – ja lahti kirjeldanud, milline ettevõtmine võiks välja näha – millega tegeleme ja kuidas seda teeme, kuidas osakonnad jagunevad. Ja praegu mõtlen – tuleb unistada suuri unistusi. See kõik võib isegi teoks saada 😀

Mida ma olen veel avastanud, et kõva töö on vaja ära teha oma sisemaailmaga. Mul oli tõeliselt suuri puudujääke enesekindluses – arvasin, et ma pole midagi väärt, olen mõttetu, kellelgi pole mind vaja, ma ei oska midagi, ma ei ole armastust väärt, ma olen kole. Issand, ma võikski neid kokku lugema jääda. Mu enesekindlus oli 0. Ma ei julgenud oma arvamust avaldada, siiani veidi raske end väljendada – hakkan veidi kokutama, kui teiste ees räägin. Ja lauseehitus on väga segane. Kirjutamine on lihtsam. Nüüd ütleks nii, et ei hooli väga teiste arvamusest – kuidas välja näen vms. Olen lahti lasknud või lahti laskmas need teemad oma elus… Olen käinud erinevatel kursustel – vaimsus, suhted, naiselik ja mehelik energia, alateadvusega tegelenud. Eks see kõik on olnud protsess – enesearenguteekond.

Terapeutide koolis tegeleme samuti nende teemadega ja praktika võtmes toimub “Alateadvuse ümberprogrammeerimine“. Meie alateadvusesse on talletatud kõik hoiakud ja uskumused, mis me oleme üles kasvades omandanud. Nii positiivsed kui ka negatiivsed. Ja need samad negatiivsed programmid mõjutavad meie täiskasvanud elu, mis sarnastes situatsioonides aktiveeruvad. Seetõttu on vajalik üles leida need uskumused, mis Sind ei toeta, ja muuta positiivseks ja ennast toetavaks. Eks need uskumused on mingi hetkeni olnud vajalikud. Olen kunagi selle läbinud Maria (https://www.teadvusteraapia.ee/) käe all ja nüüd õpin ise sama asja. See oleks nagu ISEENESE UUESTI LOOMINE. Milline Sa tegelikult tahad olla? Milline on Sinu MINA-pilt: kas keskendud rohkem heale või enda mahategemisele.. See, millele keskendud, seda sa saad. Kas lood oma elus rohkem positiivsust või negatiivsust? Maailm lihtsalt on – me ise loome oma kogemused, kas teadlikult või teadmatult ja anname neile hinnanguid – hea või halb, ilus või kole jne. Maailm ei ole meie vastu, ja maailm ei ole meile võlgu. Meie oleme siia sündinud, et anda ja luua ja kogeda, seega mis on Sinu panus maailmale? Aga mis siis kui kõik lähebki nii nagu Sa oled planeerinud?

Kogu selle jutu peale jagan veel ühte harjutust, mida soovitas mulle kunagi sõbranna KADI 😉 Aitäh selle eest! Ilmselt sellest mu enesearenguteekond alguse saigi. Oma tuleviku planeerimisest. Esimest korda tegin seda harjutust aastal 2013.

HARJUTUSE saad alla laadida siit:


SINU TIIM

Kuidas see ütlus käis: “Näita mulle, kes on Su sõbrad ja ma ütlen, kes oled Sina.” Ehk me oleme oma seltskonna moodi ja tuleb ümbritseda end õigete inimestega.

Minu ilutiimis on praegu neli imelist tüdrukut, kes on vaimustuses oma tööst ja annavad iga päev oma parima. Siit saab lugeda tüdrukute tegemistest: https://tieramiir.eu/oma-unistuste-radadel/. Selliseid inimesi ma enda ümber näha tahangi, kus nende töös on KIRG ja ELEVUS ja INSPIRATSIOON. Et Sul on tore tööle tulla ja toetav seltskond ümberringi.

Lisaks on mind palju aidanud mu kaksikõde Marje ja väga head sõbrannad Liina ja Greete. Ma olen väga tänulik Teile! Üksi ei oleks pooltki tehtud saanud. Loodan, et koostöö jätkub.

Oleks ju tore luua selline organisatsioon, ühise visiooni ja missiooniga, veidi nagu RAWEST https://rawest.ee/ . See, kuidas ühest unistusest kasvas välja suurem organisatsioon, mis ühendab inimesi läbi muusika. See on lihtsalt imeline! Ei tee reklaami, vaid hindan seda saavutatud tulemust 🙂 Kes nendest ei tea midagi, siis tegelevad ürituste korraldamisega (hardstyle, dnb, festivalid), müüvad oma merchi jne. Eks suured plaanid on veel ees 😛

Siinkohal lõpetan.

X.o


Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.